ADDRESS

Stroupežnického 30,
Praha 5, MHD: Anděl

PHONE

608-975-075

Svatební líčení

Přečtěte si můj článek o tom, proč mít na svatbě vizážistku zde

Proč byste se měla nechat nalíčit
právě u mne?

Make-up který vydrží (téměř) vše

* Vizážistikou se zabývám od roku 2004 a mám mnoho zkušeností nejen s líčením na svatby, ale i s fototesty
* Líčím s kosmetikou, která vydrží na Vaší pleti až do časných ranních hod
in (viz. fotografie, na které je make-up vystavený extrémním podmínkám a stále drží)
* Jsem perfekcionalistka a zaměřuji se na detaily
* Nesnažím se Vás změnit, mým záměrem je podtrhnout Vaši přirozenou krásu a zvýraznit ji tak, abyste se ve svůj den D cítila maximálně skvěle a sebejistě


Svatba patří mezi nejdůležitější okamžiky v našem životě. Obzvlášť ženy ji chtějí mít perfektní a plnou nádherných prožitků. Půjčujeme si krásné šaty a necháváme se česat, abychom si v ten den splnily náš malý sen o princeznách… K tomu, aby Váš vzhled byl dokonalý, nezapomeňte investovat do kvalitní vizážistky! Možná zvažujete variantu, že se nalíčíte sama. Podle mě jde o šetření na nepravém místě, ale rozhodnutí je samozřejmě na Vás… Vizážistka má objektivní pohled na věc, podívá se na Vás a hned ví, které partie zvýraznit, které potlačit – vždyť všechny ty krásné modelky, které obdivujete v časopisech a na molech, jsou především dílem nás vizážistů.. Svatební líčení není foto make up, cílem je především vytvořit sametový podklad a kompletní barevné sjednocení. Všechno musí ladit a celkově ženu podtrhnout a zvýraznit.

bjd-027-wLíčení na svatbu je nejnáročnější disciplínou v oblasti vizážistiky. Musíte vypadat perfektně ráno, přes den, večer, na fotkách i na umělém světle. Aby tomu tak bylo a zároveň jste nebyla zmalovaná, musí mít vizážistka opravdu hodně zkušeností.

Jak si vybrat vizážistku?
Hledejte reference – fotografie, zkušenosti, doporučení. Vždy se ptejte s jakou kosmetikou pracuje, ptejte se po její kvalitě, potřebujete, aby Vám líčení vydrželo celý den! Důležitá je zkouška! Na ní poznáte, jestli se Vám „rukopis“ vizážistky líbí, jestli se v líčení cítíte dobře a máte možnost zjistit, jestli vše opravdu vydrží..

DOPORUČENÍ: vezměte sebou na zkoušku kamarádku, maminku nebo jiného blízkého člověka, ať máte názor někoho dalšího – víc hlav, víc ví :o)

Přeji Vám dobrý výběr a bezchybný svatební den!

Pro více informací mne kontaktujte.
Fotogalerie

Financování vizážistky Vás čeká přesně v tomto pořadí:
* Nejprve se potkáme na zkoušce za 1400,-.
* V případě rezervace termínu platíte nevratnou zálohu 500,-.
* Na svatbě doplácíte 900,- za své líčení.
* Kdokoli další v rámci svatby je za 590,-.