ADDRESS

Stroupežnického 30,
Praha 5, MHD: Anděl

PHONE

608-975-075

Služby

Nabídka služeb vizážistky:

kosmetické poradenství: určení typu pleti a její problematiky, pomoc při výběru vhodné efektivní péče o pleť. Kosmetické poradenství je vhodné pro všechny věkové kategorie a je zacíleno na ženy, které od své kosmetiky očekávají výsledek.

domácí kosmetikatato služba je určena pro ženy, které se chtějí lépe a intenzivněji starat o svoji pleť 

barevná typologie: určení barevného typu pomocí šátkové metody (jaro, léto, podzim, zima). Poradenství o barvách trvá přibližně dvě hodiny. Mým cílem je, abyste během této doby na vlastní oči viděla, jak Vás vhodně zvolená barva vylepší, ale zároveň Vám poradím, co udělat pro to, abyste i v barvě, která pro Vás není číslem jedna, vypadala skvěle. Součástí této dvouhodinovky je i poradenství v péči o pleť a následné líčení.

denní, večerní, svatební líčení: každá příležitost si vyžaduje svoji úpravu, rozdíl mezi denním a večerním líčení je především v hlavě klientky, proto je nutné vše konzultovat, aby výsledek byl podle Vašich představ.

líčení pro fotografy (fototesty): vizážistikou se zabývám od r. 2004, mám v této oblasti velké zkušenosti, které předávám dalším vizážistkám formou pravidených školení.
Zaměřuji se mmj. na tvarování obličeje tak, aby vypadal na fotografii co nejvíce plasticky. Používám kosmetiku, která fotografovi usnadní následnou práci s fotografií a zároveň ušetří finanční investici za mojí práci. Pokud není vyžadována změna vzhledu, většinou odcházím ihned po skončení své práce, protože vše vydrží na svém místě bez nutnosti úpravy dlouhé hodiny po nalíčení.

doprovodné akce např. na kongresech a jiných větších akcích: Běžně spolupracuji s eventovými agenturami ale i s konkrétními klienty na akcích, při kterých buď sama nebo společně se svými kolegyněmi líčíme a radíme v rámci doprovodného programu. Jsem schopna zařídit prakticky jakékoliv množství vizážistek.
Běžnou praxí jsou i přednášky pro ženy v oblasti líčení, péče o pleť, barev atd.
Pro více informací mne kontaktujte.

líčení na módní přehlídky: Přestože svoji práci miluji, už několik let líčím na přehlídkách výhradně za finanční odměnu. Velmi výjimečně je mi nabídnut takový barter, při kterém svoje přesvědčení měním. Děkuji za pochopení

vizážistické minimum: poradenství v oblasti líčení a praktický nácvik líčících technik.

– kurzy pro profesionály

– workshopy, školení pro odborníky: o svoje zkušenosti se ráda dělím a předávám je, čím více bude skvělých vizážistek bude, tím více bude krásnějších a spokojených klientek  🙂

Info na tel.: 608975075