ADDRESS

Stroupežnického 30,
Praha 5, MHD: Anděl

PHONE

608-975-075

Barevná typologie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Chcete vypadat jako Bohyně? Prohlédněte si moji práci na stejnojmenném projektu zde.

Barevná typologie byla ještě dlouho po  svém vzniku velmi oblíbenou službou. V dnešní době je důležitá především pro muže (při výběru barvy obleku, košile apod. – zkrátka muž se nelíčí, tak musí mířit přesně 🙂 ) nebo např. ženy, které nemají v ruce správnou techniku líčení.

V 90 minutách Vám ukážu, jak Vám vhodná barva lichotí, zatímco nevhodná Vás potlačuje a stahuje dolů. Určím Váš barevný typ pomocí šátkové metody (jaro, léto, podzim, zima). Mým cílem je, abyste během této doby na vlastní oči viděla, jak Vás vhodně zvolená barva vylepší, ale zároveň Vám poradím, co udělat pro to, abyste i v barvě, která pro Vás není číslem jedna, vypadala skvěle.

Info:
– 60-90 min.
– přijďte nalíčena tak, jak jste zvyklá, součástí barevné typologie je i kosmetické poradenství, takže Vás nejen na místě odlíčím, ale pokud budete chtít, dozvíte se o své pleti všechno podstatné – tato služba je vhodná i jako tzv. party služba: Pozvěte svoje kamarádky a než společně zajdete do společnosti, přijďte se nechat opečovat, dozvědět se o sobě něco víc a získejte množstevní slevu – pro více informací mne kontaktujte.

Cena:
1900,-/os.
2-3 os.: 1700,-/os.