ADDRESS

Letenská pasáž
Milady Horákové 77, Praha 7

PHONE

608-975-075

Nezáleží na věku, váze, výšce či inteligenci, každá jsme výjimečná a krásná. Mojí nádhernou povinností je ukázat Vám, jak zvenku rozzářit vnitřek.

Vizážistice, barevné typologii a poradensví v oblasti péče o pleť se věnuji od roku 2004. Za ta krásná léta strávená v práci, kterou považuji za tu nejlepší na světě, jsem pochopila, že vizážistika není vůbec otázkou povrchní. Většina žen má menší či větší komplex ze svého vzhledu, který je obvykle neopodstatněný! U nás velmi často záleží na zevnějšku, abychom se uvnitř cítily dobře a přestože si spolu většinou (nejen) povídáme o vzhledu, jdeme společnými silami dovnitř ženy a povzbuzujeme její sebevědomí, protože když žena září a je ráda sama se sebou, k dokonalosti stačí už jen velmi málo make-upu 🙂

Na první schůzce ženě ukazuji, jak se o sebe starat, aby byla krásná i za 10, 20 i 30 let a pak na té kráse společně pracujeme.

Líčení je třešínkou na dortu.

Na závěr vždy odchází nádherně vnitřně rozzářená a to je důvod, proč mě moje povolání tolik baví. „My“ skutečně obohacujeme životy žen.

3    2    1 

Nabízím poradenství v oblasti vizážistiky, barvové typologie,
péče o pleť, svatební líčení a další vizážistické služby.