ADDRESS

Ateliér či exteriér dle dohody
Praha

PHONE

608-975-075

Návštěvní kniha

Napište svoji zkušenost s prací našeho týmu

 
 
 
 
 
 
 
Pole označena hvězdičkou jsou povinná.
Vaše E-mailová adresa nebude zveřejněna.
Z bezpečnostních důvodů uchováváme Vaši IP adresu 3.226.122.74.
Navzdory tomu, že každý příspěvek ručně schvalujeme, neprovádíme cenzuru, jde pouze o protispamové opatření.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše příspěvky.
Váš tým Famózní.cz
4 entries.
Eva Fotrová Eva Fotrová z místa Zdiby wrote on 11.6.2016 at 12:01:
S týmem Famózní.cz, jsem zažilá krásné odpoledne, kde jsem se stala v mém věku (55let) modelkou a děvčata se o mne naprostou profesionalitu staraly.Úžasná atmosféra, holky moc děkuji.
Lenka Lenka wrote on 7.12.2015 at 0:16:
projekt Famozni.cz je jednim slovem famózní! pokud toužíte cítit se jako princezna, celebrita nebo modelka (pojmenujte si to, jak je libo), ve společnosti těchto kouzelnic se vám toto přání splní do puntíku! jako puntičkářka narozená ve znamení Panny jsem hledala něco, co bych vytkla, ale bohužel (nebo bohudík?) jsem nenašla nic. našla jsem jen zapálení do své práce, naprostou profesionalitu, čirou ženskost a soudržnost a úžasnou atmosféru. takže neváhejte a určitě vyzkoušejte!
Eva Kroupová Eva Kroupová z místa Praha wrote on 20.11.2015 at 22:11:
S týmem Famozni.cz jsem zažila jeden z nejhezčích dní těhotenství. Celé toto období jsem si přišla "nehezky" - nejdřív jsem měla problémy s pletí, pak jsem zas byla nateklá. Až po dni s holkami z týmu jsem si zase připadala žensky. Staraly se o mě jako o bohyni a myslím, že by se každá žena měla nechat takhle hýčkat. Nutno dodat, že tým Famozni.cz je plný srandistek. 🙂 Děkuji za krásné vzpomínky v podobě fotografií, které jednou můžu ukázat své dceři, jak vypadala ještě jako meloun pod šaty.
Kateřina Vitáková Kateřina Vitáková wrote on 20.11.2015 at 20:25:
Děkujeme za každý příspěvek, velmi si vážíme Vašeho času i svých klientů a svoji práci milujeme a je to, doufáme, na naší práci znát 🙂 V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. Za tým Famózní.cz Kateřina Vitáková